Aktualizace: 9.7.2012

Elektronická publikace (CD-ROM)

Elektronická publikace (CD-ROM) - nové okno

Elektronická publikace (CD-ROM) s názvem „Tvorba a realizace kurzů zaměřených na práci s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami pro pedagogické pracovníky středních škol a druhého stupně základních škol“ vytvořená z prostředků projektu ESF CZ.1.07/1.3.13/03.0016 v rámci globálního grantu CZ.1.07/1.3.13 – „Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení v Olomouckém kraji“ operačního programu „Vzdělávání pro konkurenceschopnost“ spolufinancovaného ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu, v rámci 3. výzev globálních grantů v prioritní ose 1. a 2. výzvy globálního grantu v oblasti podpory 3.2.

Pozvánka na konferenci

Pozvánka na KONFERENCI

Pozvánka na KONFERENCI k projektu „Tvorba a realizace kurzů zaměřených na práci s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami pro pedagogické pracovníky středních škol a druhého stupně základních škol
KDY: Čtvrtek, 17. května 2012, od 13:00 hod.
KDE: Aula Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Žižkovo náměstí 5, Olomouc

Články

ZAHÁJENÍ PRVNÍHO Z CYKLU KURZŮ ZAMĚŘENÝCH NA PRÁCI S ŽÁKY SE SPECIÁLNÍMI VZDĚLÁVACÍMI POTŘEBAMI S NÁZVEM: ZÁKLADY SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKY
UKONČENÍ PRVNÍHO KURZU S NÁZVEM:
ZÁKLADY SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKY